GİZLİLİK İLKELERİ

E-Berk Tünel ve Zemin Tekolojileri

Z

Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Şartları E-Berk web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. www.e-berk.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.www.e-berk.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri www.e-berk.com‘la ilgili tanitim, haber bülteni, Satış ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar da almak istemezseniz e-berk@e-berk.com adresine e-mail atarak müşteri hizmetleri sorumlularımıza haber verebilirsiniz.

Z

www.e-berk.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ilgili bilgileri, www.e-berk.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir. www.e-berk.com web sitesi üzerindeki tüm doküman, resim ve bilgiler izin alınmadan kopyalanamaz ve yayınlamaz. Ayrıca Anılan üretici firma adları, parça numaraları, sembol ve diğer tanımlayıcı ifadeler yanlızca referans amacıyla kullanılmıştır. Bu ve diğer ifadeler anılan parçaların, üreticiler ve markaların orjinal ekipmanları olduğu anlamına gelmez. www.e-berk.com üzerinde referans amaçlı bulunan bağlantılardan dolayı sorumluluk almamaktadır. Bu bağlantılar yalnızca referans amaçlıdır. Karşı taraftan kaynaklı oluşabilecek problemlerden E-Berk Ltd. Şti. sorumluluk kabul etmez.

Z

E-Berk Ltd. Şti. den güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır. Bu nedenle E-Berk’ den ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin veya Fax’ın müşteriye yollanması gerekmektedir. E-Berk Web Yayın Kurulu gerek gördüğü takdirde Gizlilik İlkelerinde değişiklikler yapabilir. Yapılan değişiklikler www.e-berk.com anasayfası üzerinde ilan edilir. Gizlilik İlkesi bir sözleşme değildir.